Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-10-08

PASKAMBINKITE SAVO TĖVAMS, SENELIAMS, DRAUGAMS, KAIMYNAMS IR PAPRAŠYKITE, KAD JIE NEBALSUOTŲ UŽ BUVUSIUS

ruta ir tomas kviecia balsuoti.pngŽIŪRĖTI
Paskambinkite, parašykite, pasakykite savo tėvams, seneliams, draugams, kaimynams ir paprašykite, kad jie nebalsuotų už buvusius, nes 30 metų  yra per daug! Ar Jums dar neatsibodo visa tai? Paprašykite, kad balsuotų už tuos, kurie nesėdėjo Seime.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos

LietuvaVisu - 14:02 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-10-06

RŪTA JANUTIENĖ: NETRUKDYK VALDŽIAI VOGTI…

Ruta Janutiene Seime.pngŽIŪRĖTI
Rūta Janutienė: “Paskutinis Verygos noras - netrukdyk valdžiai vogti, nebalsuok, lik namie, užsidėk kaukę ir lauk privalomų skiepų”.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA - VISŲ PK sąskaitos

LietuvaVisu - 09:38 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-10-04

RŪTA JANUTIENĖ: PANDEMIJA SUNAIKINO VALDŽIOS SĄŽINĖS LIKUČIUS

ruta janutiene filmas.pngŽIŪRĖTI
Rūta Janutienė: pandemija sunaikino valdžios sąžinės likučius…
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA - VISŲ PK sąskaitos

LietuvaVisu - 17:15 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-10-03

JOANA BIKULČIENĖ SVEČIUOSE PAS MARCELIUTĘ

Joana Bikulciene pas Marceliute.pngŽIŪRĖTI
Joana Bikulčienė “Svečiuose pas Marceliutę” apie Alytų, Alytaus rajoną, ūkį, vaikus, bites ir rinkimus…
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA - VISŲ PK sąskaitos

LietuvaVisu - 08:05 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-10-02

POLITIKA NEBŪTINAI TURI BŪTI NUOBODI

Krepsinis su Rotary.jpgVakar “Lietuva - visų” sąrašas Nr.11 pristatė savo rinkimų programą Vilniaus Rotary klubams “Rotary sportas” ir “Rotary gamta”. Politika nebūtinai turi būti nuobodi: susipažinome, pasitikrinome jėgas krepšinio aikštelėje, tada ir apie mokesčius, verslo plėtros galimybes, teisingumo užtikrinimą ir viską, kas aktualu, pakalbėjome. Varžybos, kai žaidžia Valdemaras Chomičius, Tomas Pačėsas, o teisėjauja Gintautas Zalieckas - visada aukščiausia lyga. O kas laimėjo? Draugystė. Ačiū rotariečiams už diskusijas, “Rotary sportas” vadovui Rimantui Jogėlai už organizavimą, Vilniaus Rotary klubo prezidentui Mindaugui Glinskiui už dėmesį sportui,  Andrejai Ananievaitei už rūpestį.
Žiūrėkite daugiau nuotraukų iš renginio.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 09:23 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA. 8 SERIJA

8 SERIJA.jpgŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 8 serija.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 09:11 @ KANDIDATAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

RAIMUNDAS MATULIS: DIDŽIAUSIA KRAŠTO APSAUGOS PROBLEMA, KAD SISTEMA NEINVESTUOJA Į ŽMOGŲ

pulkininkas Raimundas Matulis.pngŽIŪRĖTI
Raimundas Matulis: Kodėl mes, ugdydami krašto apsaugos sistemą, akcentuojame materialines vertybes? Akcentuojame įrangą ir ginkluotę, akcentuojame pagrindinius infrastruktūros objektus, bet taip mažai akcentuojame personalą, lyderius, kurie auga šioje sistemoje?
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 09:05 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-10-01

LIETUVA – VISŲ SKELBIA GALIMUS KANDIDATUS Į MINISTRUS

Lietuva visu logotipas 11.pngNors Lietuvoje neturime šešėlinių vyriausybių tradicijos, o jei kas nors jas yra bandę įvardinti ar kurti, tai jos atsirasdavo tik imituojant kai kurių Europos demokratijų praktikas. Tos šešėlinės vyriausybės jokio rimtesnio vaidmens Lietuvos politikos scenoje neturėjo ir neturi.
Dar daugiau – Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos paprastai ne itin varginasi informuoti rinkėjus apie tai, kokius kandidatus jos keltų į ministrų postus. Ir tokia neinformavimo, ar net slapukavimo, logika yra elementari, bet turi stiprų savanaudiškumo ir manipuliavimo pagrindą. Ji leidžia partijų vadams po rinkimų pasiskirti sau ištikimus, bet nebūtinai tinkamus kompetencijos ir padorumo požiūriais ministrus. Prezidento filtras tam kelią gali užkirsti tik iš dalies. Politinis partijų turgus dažniausiai čia ima viršų.
Akivaizdi tiesa, kad nuo tinkamos kandidatų į ministrus atrankos didele dalimi priklauso visa būsimos Vyriausybės veikla. Kompetentingų ir atsakingų kandidatų parinkimas į ministrus yra bene pusė sėkmingo būsimos Vyriausybės darbo. Šiandien net R. Karbauskis su A. Širinskiene tyliai pripažįsta, kad J. Petrauskienė švietimo ministro poste buvo klaida ir priežastis, dėl ko švietimo reformos susimovė.
LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11 yra ne tik kitoks nei kiti šių Seimo rinkimų dalyviai, nes esame nepartinių kandidatų sambūris, bet į rinkimų kampaniją norime atnešti daugiau viešumo ir skaidrumo. Galiausiai Prezidentas Gitanas Nausėda politinės kampanijos dalyvių buvo prašęs visuomenę informuoti apie jų galimus kandidatus į ministrus. Tad LIETUVA – VISŲ tai kaip tik ir daro dabar.
Strateginė LIETUVA – VISŲ politikos kryptis yra Lietuvos perorientavimas iš minimalios valstybės į socialinę valstybę, tad politikos sritys, kuriuose norime matyti savo atstovus Vyriausybėje, yra sveikatos apsauga, socialiniai reikalai, švietimas, taip pat kultūra. Į kiekvieną galimą ministro postą numatome pasiūlyti bent du kandidatus. Kaip galimi LIETUVA – VISŲ kandidatai į ministrus minėtuose politikos sektoriuose būtų imunologas dr. Adas Darinskas, muzikologas Viktoras Gerulaitis, politologas prof. Algis Krupavičius, socialinio dialogo projektų vystytoja Ramunė Mereckienė. Į šių sričių ministrus taip pat turime kandidatų, kurie nėra LIETUVA – VISŲ sąraše. Gerbdami šių kandidatų į ministrus privatumą sakome, kad tarp jų yra vieno Lietuvos universiteto rektorius, vienos nacionalinės profesinės sąjungos vadovas, keli universitetų profesoriai. Tarp kandidatų vadovauti Vidaus reikalų ir teisingumo ministerijoms yra advokatas ir politikas Rimas Andrikis ir keli kandidatai ne iš LIETUVA – VISŲ sąrašo. Aplinkos, susisiekimo ir žemės ūkio ministrų kandidatais yra verslininkas Algimantas Belzus, politikas ir valstybės tarnautojas Antanas Navakauskas, taip pat vienas buvęs ministras, kuris vertinamas ministerijos kuruojamoje bendruomenėje kaip geriausias tos srities ministras per visą tos ministerijos gyvavimo laiką. Į Ekonomikos ir inovacijų bei Energetikos ministerijas kandidatų LIETUVA – VISŲ nesiūlo tol, kol nebus atsakyta į klausimą, ar reikia šias ministerijas sujungti.
Galiausiai – krašto apsauga ir užsienio reikalai, kur kandidatai būtų itin kruopščiai derinami iš anksto su Respublikos Prezidentu. Tačiau LIETUVA – VISŲ čia tarp galimų kandidatų turi buvusį Lietuvos J. Žemaičio karo akademijos rektorių Raimundą Matulį, taip pat patyrusį diplomatą, Lietuvą atstovavusį net keliose užsienio valstybėse ir ėjusį svarbias pareigas valstybėje užsienio reikalų srityje nuo pat nepriklausomybės atstatymo laikų. Jis pats rinkimuose nedalyvauja, tai jos asmens negalime atskleisti.
Kadangi po Seimo rinkimų parlamento dauguma bus koalicinė ir ji formuos Vyriausybę, tai premjero kandidatūros dėl galimų derybinių sumetimų neįvardijame šiuo metu.
LIETUVA – VISŲ, skelbdama galimus kandidatus į ministrus, nori, kad Lietuvos žmonėms nereikėtų pirkti katės maiše, o jie iš anksto žinotų, kas ir kur bei kokias pareigas galėtų užimti. Dar daugiau tai yra įsipareigojimas rinkėjams, kad po rinkimų būtų elgiamasi taip, kaip yra sakoma. Taip pat, kad patys Lietuvos žmonės galėtų spręsti apie kandidatų tinkamumą į vieną ar kitą Vyriausybės postą. Ir kad nebūtų, ar bent būtų įmanomai mažiau, taip, kaip O. Bismarkas yra sakęs, kad žmonės labiausiai meluoja labiausiai po medžioklės, per karą ir per rinkimus.
LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11 yra išskirtinai nepartinis sąrašas Seimo rinkimuose ir dėl to elgiamės kitaip nei kiti partiniai. Savo kandidatus į ministrus įvardijame tiesiai.

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 08:22 @ KANDIDATAI, PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-29

JUSTINAS SARTAUSKAS: KAD LIETUVOS REGIONAI AUGTŲ IR KLESTĖTŲ

Justinas Sartauskas.pngŽIŪRĖTI
Justinas Sartauskas: “Dažniausiai visų akys krypsta į Vilnių, bet Lietuva - nėra vien Vilnius. Lietuva - turi augti kaip keletas ar keliolika stiprių centrų, aš už tai, kad Lietuvos regionai augtų ir klestėtų”
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 10:20 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-09-27

ADAS DARINSKAS

Darinskas.pngŽIŪRĖTI
Vieną dieną tokių žmonių pastangomis vėžys bus tiesiog liga, kuri baigiasi, o gyvenimas tęsiasi!
Pristatome LIETUVA - VISŲ kandidatus: biomedicinos mokslų daktaras, imunologas Adas Darinskas.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 14:12 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

VALDEMARAS CHOMIČIUS: MES GALIME BŪTI STIPRŪS!

Chomicius.pngŽIŪRĖTI
“Stebėdami pergales prieš Maskvos CSKA Lietuvos gyventojai įgavo pasitikėjimą, drąsą ir pasididžiavimą, kad esame lietuviai. Mes galime būti čempionais, mes galime būti aukštai, mes galime būti stiprūs, galime būti lietuviais ir galime kiekvieną kartą kovoti…”, - sako Valdemaras Chomičius.
Vladas Garastas apie Valdemarą Chomičių: “Jį paskyriau kapitonu, nors buvo vienas iš jaunesnių komandoje… Jis buvo pavyzdžiu visiems… labai darbštus, bebaimis žmogus, ypač puikiai jausdavosi ekstremalioje situacijoje, kada blogai… kada blogai, tai kiti dreba ir klysta, o jis kaip tik parodydavo pavyzdį”.
Modestas Paulauskas: “Kviečiu palaikyti Valdemarą Chomičių, legendinį Kauno “Žalgirio” kapitoną, besiruošiantį dalyvauti Seimo rinkimuose, partiją “LIETUVA - VISŲ”, sąrašo numeris 11!
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 14:04 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-09-23

LIETUVA - VISŲ LAIKRAŠTIS

laikrastis.pngKviečiame skaityti LIETUVA - VISŲ laikraštį: http://www.lietuva-visu.com/laikrastis

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 15:29 @ KANDIDATAI, PROGRAMA | Pridėti komentarą

ADAS DARINSKAS IR JOANA BIKULČIENĖ: AŠ NE ŠUO IR AŠ SU ANTSNUKIU NEVAIKŠČIOSIU

Adas Darinskas ir Joana Bikulciene.pngŽIŪRĖTI
Adas Darinskas ir Joana Bikulčienė: aš ne šuo ir aš su antsnukiu nevaikščiosiu…
Nėra įrodyta, kad kaukės 100 procentų apsaugo nuo galimybės pasigauti virusą, o jeigu tu esi su kauke ir įkvėpsi virusą, tai tada tikrai jis pas tave plaučiuose pasklis. Tai yra įrodyta moksliniais tyrimais.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 12:29 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

2020-09-19

PROF. ALGIS KRUPAVIČIUS

prof. Algis Krupavicius.pngŽIŪRĖTI
Pristatome LIETUVA - VISŲ kandidatus: prof. ALGIS KRUPAVIČIUS

Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 17:36 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą

RŪTA JANUTIENĖ

Ruta Janutiene.pngŽIŪRĖTI
Pristatome LIETUVA - VISŲ kandidatus: RŪTA JANUTIENĖ

Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 17:30 @ KANDIDATAI | Pridėti komentarą