Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-10-06

PALANGOS “DUŠINĖS” - VSIO ZAKONNO!

Kiseniniai.pngKlaipėdos apygardos prokuratūra pranešė: Atlikus detalų visų aktualių aplinkybių tyrimą konstatuota, kad šis statinys pajūryje iškilo jo savininkui įvykdžius visus teisės aktuose nustatytus reikalavimus ir sąlygas bei teismo įpareigojimus, todėl jokio teisinio pagrindo taikyti viešojo intereso gynimo priemones šiuo atveju nėra”. Daugiau skaitykite lrytas.lt.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 18:34 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-10-01

LIETUVA – VISŲ SKELBIA GALIMUS KANDIDATUS Į MINISTRUS

Lietuva visu logotipas 11.pngNors Lietuvoje neturime šešėlinių vyriausybių tradicijos, o jei kas nors jas yra bandę įvardinti ar kurti, tai jos atsirasdavo tik imituojant kai kurių Europos demokratijų praktikas. Tos šešėlinės vyriausybės jokio rimtesnio vaidmens Lietuvos politikos scenoje neturėjo ir neturi.
Dar daugiau – Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos paprastai ne itin varginasi informuoti rinkėjus apie tai, kokius kandidatus jos keltų į ministrų postus. Ir tokia neinformavimo, ar net slapukavimo, logika yra elementari, bet turi stiprų savanaudiškumo ir manipuliavimo pagrindą. Ji leidžia partijų vadams po rinkimų pasiskirti sau ištikimus, bet nebūtinai tinkamus kompetencijos ir padorumo požiūriais ministrus. Prezidento filtras tam kelią gali užkirsti tik iš dalies. Politinis partijų turgus dažniausiai čia ima viršų.
Akivaizdi tiesa, kad nuo tinkamos kandidatų į ministrus atrankos didele dalimi priklauso visa būsimos Vyriausybės veikla. Kompetentingų ir atsakingų kandidatų parinkimas į ministrus yra bene pusė sėkmingo būsimos Vyriausybės darbo. Šiandien net R. Karbauskis su A. Širinskiene tyliai pripažįsta, kad J. Petrauskienė švietimo ministro poste buvo klaida ir priežastis, dėl ko švietimo reformos susimovė.
LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11 yra ne tik kitoks nei kiti šių Seimo rinkimų dalyviai, nes esame nepartinių kandidatų sambūris, bet į rinkimų kampaniją norime atnešti daugiau viešumo ir skaidrumo. Galiausiai Prezidentas Gitanas Nausėda politinės kampanijos dalyvių buvo prašęs visuomenę informuoti apie jų galimus kandidatus į ministrus. Tad LIETUVA – VISŲ tai kaip tik ir daro dabar.
Strateginė LIETUVA – VISŲ politikos kryptis yra Lietuvos perorientavimas iš minimalios valstybės į socialinę valstybę, tad politikos sritys, kuriuose norime matyti savo atstovus Vyriausybėje, yra sveikatos apsauga, socialiniai reikalai, švietimas, taip pat kultūra. Į kiekvieną galimą ministro postą numatome pasiūlyti bent du kandidatus. Kaip galimi LIETUVA – VISŲ kandidatai į ministrus minėtuose politikos sektoriuose būtų imunologas dr. Adas Darinskas, muzikologas Viktoras Gerulaitis, politologas prof. Algis Krupavičius, socialinio dialogo projektų vystytoja Ramunė Mereckienė. Į šių sričių ministrus taip pat turime kandidatų, kurie nėra LIETUVA – VISŲ sąraše. Gerbdami šių kandidatų į ministrus privatumą sakome, kad tarp jų yra vieno Lietuvos universiteto rektorius, vienos nacionalinės profesinės sąjungos vadovas, keli universitetų profesoriai. Tarp kandidatų vadovauti Vidaus reikalų ir teisingumo ministerijoms yra advokatas ir politikas Rimas Andrikis ir keli kandidatai ne iš LIETUVA – VISŲ sąrašo. Aplinkos, susisiekimo ir žemės ūkio ministrų kandidatais yra verslininkas Algimantas Belzus, politikas ir valstybės tarnautojas Antanas Navakauskas, taip pat vienas buvęs ministras, kuris vertinamas ministerijos kuruojamoje bendruomenėje kaip geriausias tos srities ministras per visą tos ministerijos gyvavimo laiką. Į Ekonomikos ir inovacijų bei Energetikos ministerijas kandidatų LIETUVA – VISŲ nesiūlo tol, kol nebus atsakyta į klausimą, ar reikia šias ministerijas sujungti.
Galiausiai – krašto apsauga ir užsienio reikalai, kur kandidatai būtų itin kruopščiai derinami iš anksto su Respublikos Prezidentu. Tačiau LIETUVA – VISŲ čia tarp galimų kandidatų turi buvusį Lietuvos J. Žemaičio karo akademijos rektorių Raimundą Matulį, taip pat patyrusį diplomatą, Lietuvą atstovavusį net keliose užsienio valstybėse ir ėjusį svarbias pareigas valstybėje užsienio reikalų srityje nuo pat nepriklausomybės atstatymo laikų. Jis pats rinkimuose nedalyvauja, tai jos asmens negalime atskleisti.
Kadangi po Seimo rinkimų parlamento dauguma bus koalicinė ir ji formuos Vyriausybę, tai premjero kandidatūros dėl galimų derybinių sumetimų neįvardijame šiuo metu.
LIETUVA – VISŲ, skelbdama galimus kandidatus į ministrus, nori, kad Lietuvos žmonėms nereikėtų pirkti katės maiše, o jie iš anksto žinotų, kas ir kur bei kokias pareigas galėtų užimti. Dar daugiau tai yra įsipareigojimas rinkėjams, kad po rinkimų būtų elgiamasi taip, kaip yra sakoma. Taip pat, kad patys Lietuvos žmonės galėtų spręsti apie kandidatų tinkamumą į vieną ar kitą Vyriausybės postą. Ir kad nebūtų, ar bent būtų įmanomai mažiau, taip, kaip O. Bismarkas yra sakęs, kad žmonės labiausiai meluoja labiausiai po medžioklės, per karą ir per rinkimus.
LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11 yra išskirtinai nepartinis sąrašas Seimo rinkimuose ir dėl to elgiamės kitaip nei kiti partiniai. Savo kandidatus į ministrus įvardijame tiesiai.

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 08:22 @ KANDIDATAI, PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-23

LIETUVA - VISŲ LAIKRAŠTIS

laikrastis.pngKviečiame skaityti LIETUVA - VISŲ laikraštį: http://www.lietuva-visu.com/laikrastis

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 15:29 @ KANDIDATAI, PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-10

APIE PANDEMIJĄ, KAUKES IR POLICINĘ VALSTYBĘ

Adas Darinskas.pngŽIŪRĖTI
Adas Darinskas, biomedicinos mokslų daktaras, imunologas apie pandemiją, kaukes ir policinę valstybę
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 11:37 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

LIETUVA - VISŲ DAR KARTĄ APIE PROGRAMĄ

Lietuva - visu konferencija.pngŽIŪRĖTI

Partijos „Lietuva - visų“ pirmininkas Tomas Pačėsas, prof. Algis Krupavičius ir Adas Darinskas pristato rinkimų programą LIETUVA - VISŲ. Žmogus - pirmiausia.
Šaltinis: Bendras BNS ir VRK projektas „Politinių partijų programų pristatymas rinkėjams“: https://youtu.be/aGMPM4QChQo
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 11:33 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-09

Į LIETUVOS POLITIKĄ MUMS REIKIA SUGRĄŽINTI PADORUMĄ, SĄŽININGUMĄ, KOMPETENCIJĄ IR TEISINGUMĄ

profesorius algis krupavicius konferencijoje.pngŽIŪRĖTI
„Į Lietuvos politiką mums reikia sugrąžinti padorumą, sąžiningumą, kompetenciją ir teisingumą”, - sako profesorius Algis Krupavičius, LIETUVA-VISŲ SĄRAŠO kandidatas Nr. 1.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 09:04 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-05

NEPARTINIŲ KOMANDOS LIETUVA - VISŲ SEIMO RINKIMŲ PROGRAMOS PRISTATYMAS

Lietuva-visu programos pristatymas.jpgŽIŪRĖTI
Ar galima tikėtis staigmenų būsimuose Seimo rinkimuose? Kokius pokyčius Lietuvos politikoje siūlo nepartinių sąrašas LIETUVA - VISŲ? Kokios naujos idėjos galėtų būti svarbiausios? Ar Lietuva nusipelnė turėti naują Seimo rinkimų sistemą?
Žuvis pūva nuo galvos, o politika nuo valdžios. Kad politika ir politikai tarnautų žmonėms, pirmiausia reikia keisti jos žaidimo taisykles ir sugrąžinti galią spręsti patiems piliečiams. LIETUVA - VISŲ turi tam konkrečius sprendimus.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 09:26 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-02

VALDEMARAS CHOMIČIUS KVIEČIA Į NEPARTINIŲ KOMANDOS LIETUVA - VISŲ SEIMO RINKIMŲ PROGRAMOS PRISTATYMĄ

Lietuva Visu programos pristatymas.pngAr galima tikėtis staigmenų būsimuose Seimo rinkimuose? Kokius pokyčius Lietuvos politikoje siūlo nepartinių sąrašas LIETUVA - VISŲ? Kokios naujos idėjos galėtų būti svarbiausios? Ar Lietuva nusipelnė turėti naują Seimo rinkimų sistemą?
2020 m. rugsėjo 3 d. 11 val., BNS Spaudos centre, Saltoniškių 9B, Vilniuje pristatysiu Jums nepartinės komandos „Lietuva – visų“ rinkimų programą „LIETUVA - VISŲ. Žmogus – pirmiausia!”, kurią įgyvendinus Lietuvoje įvyktų taiki revoliucija.
Žuvis pūva nuo galvos, o politika nuo valdžios. Kad politika ir politikai tarnautų žmonėms, pirmiausia reikia keisti jos žaidimo taisykles ir sugrąžinti galią spręsti patiems piliečiams. LIETUVA - VISŲ turi tam konkrečius sprendimus. Parsisiųskite kvietimą.

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 10:25 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-09-01

SU RUGSĖJO 1-ĄJĄ!

mokslo svente.jpgSu Rugsėjo 1-ąja - Mokslo ir žinių diena! Turiningų, įdomių ir saugių mokslo metų mokyklose, kolegijose ir universitetuose!

LietuvaVisu - 08:36 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-08-30

PILIEČIŲ MANDATAS ATŠAUKTI SEIMĄ IR PERŽIŪRĖTI POLITIKŲ PRIVILEGIJAS

Lietuva visu logo www mandatas.pngPASIRAŠYKITE: https://www.peticijos.lt/visos/77016
Lietuva - visų organizuoja pilietinę akciją - “Piliečių mandatas atšaukti Seimą ir peržiūrėti politikų privilegijas”. Visus kviečiame išreikšti savo valią ir pasirašyti.
Kiekvienas balsas yra svarbus, kad Lietuvos piliečiai turėtų teisę atšaukti Seimą ir po rinkimų nereikėtų daužyti Seimo langų. Latvijoje tokią teisę piliečiai turi nuo 2009 metų.
Latvijos Konstitucijos 14 straipsnis sako: “Ne mažiau kaip dešimtadalis rinkėjų turi teisę inicijuoti nacionalinį referendumą dėl Saeima atšaukimo. Jei nacionaliniame referendume dėl Saeima atšaukimo balsuoja dauguma rinkėjų ir ne mažiau kaip du trečdaliai paskutiniuose Seimo rinkimuose dalyvavusių rinkėjų skaičiaus, tai Saeima laikoma atšauktu. Teisė inicijuoti nacionalinį referendumą dėl  Saeima atšaukimo negali būti įgyvendinama vienerius metus po Saeima sušaukimo ir vienerius metus iki  Saeima kadencijos pabaigos, per paskutinius šešis kadencijos mėnesius. Prezidento, taip pat anksčiau nei praėjus šešiems mėnesiams po ankstesnio nacionalinio referendumo dėl  Saeima atšaukimo. Rinkėjai negali atšaukti nė vieno atskiro Saeima nario.”
Lietuva - visų siūlo analogišką įstatymą priimti Lietuvoje. Papildomai siūlome peržiūrėti ir politikų privilegijas. Atsakingai ir padoriai valdžiai nereikia perteklinių privilegijų: PASIRAŠYTI.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 23:35 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-08-29

DELFI.LT: SIŪLO KEISTI SEIMO RINKIMŲ SISTEMĄ: NAUJA TVARKA PADIDINTŲ ASMENINĘ PARLAMENTARŲ ATSAKOMYBĘ RINKĖJAMS

delfi.lt Algis Krupavicius.jpgDelfi.lt apie partijos LIETUVA - VISŲ siūlymą keisti rinkimų sistemą:
Į politiką pasukęs profesorius Algis Krupavičius, Seimo rinkimuose dalyvausiantis su partija „Lietuva – visų“, siūlo keisti Seimo rinkimų sistemą. Siūloma Lietuvą padalinti į 30 rinkimų apygardų, iš kurių kiekvienoje būtų varžomasi dėl trijų-penkių mandatų, kandidatams taikant reitingavimo principą. Pasiūlymo iniciatoriaus teigimu, nauja rinkimų sistema padidintų asmeninę Seimo narių atsakomybę rinkėjams.
„Lietuvą padalinsime į 30 rinkimų apygardų. Kiekvienoje jų bus varžomasi dėl trijų-penkių mandatų. Mandatų skaičių rinkimų apygardoje lems rinkėjų skaičius joje. Visi kandidatai balsavimo biuletenyje bus įrašyti abėcėlės tvarka, nurodant prie jų, ar jie yra konkrečios partijos, ar nepriklausomi kandidatai. Rinkėjai galės reitinguoti visus kandidatus nuo 1 iki N, t.y. tiek, kiek yra kandidatų balsavimo biuletenyje“, – Eltai savo siūlymus pristatė A. Krupavičius.
A. Krupavičiaus teigimu, net jei balsalapyje būtų reitinguotas vienas kandidatas, toks balsalapis galiotų. Į politiką pasukęs politologas akcentuoja, kad rinkėjas spręs, kuriuos kandidatus pasirinkti be partijų atrinktų sąrašų, be partijų vadų sudėliotų kandidatų eilės.
„Rinkėjas galės pasirinkti ir reitinguoti geriausius galimus savo atstovus iš visų partijų ir nepartinių kandidatų vienu ir tuo pačiu metu. Jis galės rinktis Raimundą iš „Mėlynos“ pirmu numeriu, Rūtą iš „Oranžinės“ antru numeriu, Tomą iš „Geltonos“ partijos ketvirtu numeriu. Su partijų kandidatais galės varžytis ir nepriklausomi kandidatai. Tad šalia partijų kandidatų pats rinkėjas/a galės pasirinkti nepartinius – Valdemarą trečiu numeriu“, – sakė jis.
Politologas akcentuoja, kad pagal pateiktą siūlymą rinkimų rezultatai būtų apskaičiuojami remiantis kvotos taisykle, t.y. balsų skaičius rinkimų apygardoje būtų dalijamas iš mandatų skaičiaus. Tokia formulė, pabrėžia A. Krupavičius galioja ir dabar Seimo rinkimų proporcinėje dalyje.
Taip pat politologo teigimu, naujoji Seimo rinkimų tvarka būtų patrauklesnė ir ekonomiškai.
„Seimo rinkimų organizavimas bus pigesnis, nes juose nebeliks antrojo rinkimų turo, o kiekvieno rinkėjo balsas bus stipresnis nei yra dabar, nes jis pats spręs dėl kiekvieno kandidato. Išrinkti Seimo nariai negalės pamiršti rinkėjų iki kitų rinkimų. Pagal tai, kiek tinkamai ir atsakingai kiekvienas Seimo narys įgyvendins rinkėjų lūkesčius, priklausys ar jis/ji bus perrenkami naujai kadencijai. Nauja rinkimų sistema iš esmės padidins asmeninę Seimo narių atsakomybę rinkėjams“, – akcentuoja A. Krupavičius.
Į politiką pasukęs politologas atkreipia dėmesį, kad Airija šią rinkimų sistemą naudoja beveik 100 metų, t.y. nuo 1922 metų. Ši rinkimų sistema pastaraisiais metais įvedama atskirose JAV, Indijos, Australijos valstijose, Naujoje Zelandijoje, taip pat veikia ir Škotijoje.
A. Krupavičius teigia, kad Lietuvoje apie šią galimą rinkimų tvarką diskutuota nuo 2005 metų, bet dabartines partokratijas, pasak jo, ši sistema gąsdina. Politologo teigimu, taip yra todėl, nes partijų viduje tokia sistema paskatintų konkurenciją ir griautų partinių vadų monopolijas.
A. Krupavičius akcentuoja, kad naują rinkimų sistemą būtų galimybė išbandyti 2023 metų savivaldybių tarybų rinkimuose pasirinktose savivaldybėse savanoriškumo pagrindu.
ELTA primena, kad su partija „Lietuva – visų“ Seimo rinkimuose dalyvaus buvęs Lietuvos karo akademijos rektorius Raimondas Matulis, biologas Adas Darinskas, advokatė bei viena iš „Maisto banko“ kūrėjų Jūratė Zabielaitė, visuomenininkė Ramunė Mereckienė ir kiti savo profesinėje srityje kompetentingi asmenys. Su partija „Lietuva – visų“ dalyvaus ir buvusi žurnalistė Rūta Janutienė.

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 13:47 @ ŽINIASKLAIDA APIE MUS, PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-08-27

PARTIJA LIETUVA - VISŲ NUMERIS 11! LAIKAS NUGALĖTI!

Partija Lietuva-visu numeris 11.jpgPartija LIETUVA - VISŲ numeris 11! Laikas nugalėti!
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 10:44 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-08-22

LIETUVA – VISŲ. ŽMOGUS – SVARBIAUSIA!

logo_v1_square.pngPartijos LIETUVA –VISŲ programos santrauką pateikiame keturiomis kalbomis:
- lietuvių,
- anglų,
- lenkų,
- rusų.
Jau greitai pakviesime į „LIETUVA – VISŲ. ŽMOGUS – SVARBIAUSIA“ programos pristatymą.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 16:02 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-08-17

Partijos LIETUVA - VISŲ programos akcentai ir kryptys

logo_v1_square.pngLIETUVA – VISŲ. ŽMOGUS – SVARBIAUSIA

2020-aisiais sukako trisdešimt metų po Nepriklausomybės atkūrimo. Istorijoje šis trisdešimtmetis bus pavadintas neišpildytų lūkesčių metais, kai vietoje socialinės rinkos ekonomikos sukūrėme oligarchinį kapitalizmą, kuriame žmogus neapsaugotas ir nuo pasaulinių laisvos rinkos ekonominių krizių, ir nuo savos valdžios neatsakingo valdymo, klaidingų sprendimų, korupcijos. Kiekvienas Lietuvos žmogus supranta, kad toliau taip gyventi, kaip iki šiol, negalime ir nenorime.
SUŽINOKITE, KĄ LIETUVA – VISŲ PADARYS PIRMIAUSIA: Programa.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 15:09 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

2020-08-13

Politologas Algis Krupavičius pristato partiją LIETUVA - VISŲ

Algis Krupavicius video.jpgŽIŪRĖTI VIDEO
2020-aisiais sukako trisdešimt metų po Nepriklausomybės atkūrimo. Istorijoje šis trisdešimtmetis bus pavadintas neišpildytų lūkesčių metais, kai vietoje socialinės rinkos ekonomikos sukūrėme oligarchinį kapitalizmą.
Svarbiausi mūsų siekiai yra teisinga, sveika ir išsilavinusi, auganti ir inovatyvi Lietuva.
Piliečiai suteikia mandatą visoms valdžioms Lietuvoje. Piliečiai turi turėti teisę savo mandatą valdžiai atšaukti. Įtvirtinsime Seimo atšaukimo mechanizmą per referendumą.
Atliksime visų politikų ir valdžios pareigūnų privilegijų reviziją. Padoriai valdžiai nereikia privilegijų.
Gerovė prasideda nuo teisės į darbą ir teisės į sąžiningą darbo užmokestį. Vienas uždavinių bus stabdyti augantį nedarbą, nes jis beveik du kartus didesnis nei Europos Sąjungoje (ES).
2024 metais vidutinis darbo užmokestis turi pasiekti 80 proc. ES vidutinio atlyginimo, kai dabar jis sudaro tik 59 proc. vidurkio. Tai būtų pirmasis emigracijos stabdis.
Beveik 670 tūkstančių pensininkų turi teisę į orią senatvę. Išlaidos pensijoms turi augti nuo 7 iki 10 proc. nuo BVP ir pasiekti 80 proc. ES išlaidų vidurkį.
Didesnei pajamų lygybei reikia sutarti dėl tikrų progresinių pajamų mokesčių, o ne tenkintis jų imitacija.
Vaikams ir jaunimui – lygios galimybės ne tik siekti, bet ir įgyti visų lygių išsilavinimą.
Skirtys tarp Lietuvos regionų yra per didelės. Ne tik Vilnius nusipelnė gyventi gerai.
Mes, įvairių profesijų nepartiniai, Lietuvai pasirengę sugrąžinti atsakingą valdžią ir padorią politiką. Mūsų politika bus ne su oligarchiniu, o su žmogišku veidu, arba politika žmonių ir žmonėms. Partija LIETUVA – VISŲ yra geriausias Jūsų pasirinkimas.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 10:09 @ KANDIDATAI, PROGRAMA | Pridėti komentarą