Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-08-30

PILIEČIŲ MANDATAS ATŠAUKTI SEIMĄ IR PERŽIŪRĖTI POLITIKŲ PRIVILEGIJAS

Lietuva visu logo www mandatas.pngPASIRAŠYKITE: https://www.peticijos.lt/visos/77016
Lietuva - visų organizuoja pilietinę akciją - “Piliečių mandatas atšaukti Seimą ir peržiūrėti politikų privilegijas”. Visus kviečiame išreikšti savo valią ir pasirašyti.
Kiekvienas balsas yra svarbus, kad Lietuvos piliečiai turėtų teisę atšaukti Seimą ir po rinkimų nereikėtų daužyti Seimo langų. Latvijoje tokią teisę piliečiai turi nuo 2009 metų.
Latvijos Konstitucijos 14 straipsnis sako: “Ne mažiau kaip dešimtadalis rinkėjų turi teisę inicijuoti nacionalinį referendumą dėl Saeima atšaukimo. Jei nacionaliniame referendume dėl Saeima atšaukimo balsuoja dauguma rinkėjų ir ne mažiau kaip du trečdaliai paskutiniuose Seimo rinkimuose dalyvavusių rinkėjų skaičiaus, tai Saeima laikoma atšauktu. Teisė inicijuoti nacionalinį referendumą dėl  Saeima atšaukimo negali būti įgyvendinama vienerius metus po Saeima sušaukimo ir vienerius metus iki  Saeima kadencijos pabaigos, per paskutinius šešis kadencijos mėnesius. Prezidento, taip pat anksčiau nei praėjus šešiems mėnesiams po ankstesnio nacionalinio referendumo dėl  Saeima atšaukimo. Rinkėjai negali atšaukti nė vieno atskiro Saeima nario.”
Lietuva - visų siūlo analogišką įstatymą priimti Lietuvoje. Papildomai siūlome peržiūrėti ir politikų privilegijas. Atsakingai ir padoriai valdžiai nereikia perteklinių privilegijų: PASIRAŠYTI.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 23:35 @ PROGRAMA | Pridėti komentarą

Pridėti komentarą

Fill out the form below to add your own comments

Siekiant sumažinti automatinių nepageidaujamų laiškų kiekį, ši funkcija apsaugota captcha.

Tam reikia įkelti trečiosios šalies paslaugų teikėjo "Google" turinį ir išsaugoti slapukus.